Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Montér nábytku a kuchyní m/ž Möbelix Praha

Praha

Popis pozice
**Máš zkušenost s montáží nábytku a chceš se stát špičkovým profíkem? Rozšiřujeme montážní tým a hledáme kolegy s praxí. Budeš montovat nábytek a kuchyně,  ale také rozvážet. Čím kvalitnější a rychlejší práci odvedeš, tím vyšší výkonnostní prémie si zasloužíš.**

**CO BUDEŠ  DĚLAT JAKO MONTÉR?**

* **Montovat nábytek a kuchyně.**

* **Budeš pořád v pohybu.**

* **Není to jen o montáži, ale taky o rozvozech.**

* **Nasbíráš mnoho zkušeností a v životě si pak poradíš se vším.**

* **Pracovat budeš s nářadím Festool, Dewalt atd.**

* **Budeš jezdit v dodávce do 3,5 t, na kterou stačí řidičák skupiny B.**

**JAK TO U NÁS CHODÍ?**

**Končíme, když je hotovo. Záleží na tom, jak nám to jde od ruky.**

**Pracujeme v partě a neradi se necháváme ve štychu. Túry jsou naplánované dva týdny dopředu. Když budeš potřebovat volno, vše se dá s předstihem domluvit. Vzájemně se zastoupíme. Pokud sle někdo vypadne nečekaně, máme na problém zaděláno. Proto je důležitá spolehlivost.**

**CO TI ZA TO NABÍDNEME?**

* **Práce je pořád dost, o nic se nestaráš, každý den dostaneš plán a jedeš.**

* **Práci ve firmě, kterou jen tak nějaká krize nepoloží.**

* **Makáme naplno od pondělí do pátku, ale víkendy, ty jsou volné vždycky.**

* **Jsme k sobě féroví, prostě (montážní) tým.**

* **Až 25 dní dovolené.**

* **Slevy na zboží**

* **Odměna za doporučení**

* **Zapůjčení firemní dodávky zdarma**

* **Výhodné tankování pohonných hmot**

* **Zvýhodněné tarify u tel.operátorů a slevy na mobilní zařízení i pro rodinu**

**Mzda: 35000 Kč - 45000 Kč**

**Typ úvazku: plný**

Detaily o pracovním místě:
Firma: Möbelix
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Montér nábytku a kuchyní m/ž Möbelix Praha
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 21. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Montér nábytku a kuchyní m/ž Möbelix Praha ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Möbelix ještě dnes.