Manažer/ka oblasti (region Kroměříž a Valašské Meziříčí) - mzda 44 400 Kč

Kroměříž

Hledáme do svého týmu kolegu na pozici Manažer/ka oblasti.

Vaším úkolem bude zejména:

  • zodpovědnost za provádění úklidových prací na jednotlivých střediscích podle smluv se zákazníky
  • zodpovědnost za ekonomické výsledky svěřené oblasti
  • nábor nových zaměstnanců včetně zajištění jejich proškolení a řádného zácviku
  • provádění kontrolní činnosti u svých podřízených - dodržování parametrů a ukazatelů (např. používání řádné chemie a dodržování technologických postupů)
  • zodpovědnost za materiální a technologické vybavení na střediscích
  • zajištění odzkoušení nových technologií a chemií
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti nejen při rozjezdu nových zakázek
  • účast na pravidelných provozních poradách

Od nového kolegy očekáváme:

  • SŠ vzdělání s maturitou (ideálně v technickém nebo ekonomickém oboru)
  • dobrou znalost práce na PC - zejména sada MS Office
  • schopnost vést a motivovat zaměstnance
  • ŘP sk. B - aktivní řidič podmínkou
  • časovou flexibilitu
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • vysokou míru nasazení a samostatnosti
  • aktivní přístup k řešení problémů

Rádi Vám nabídneme:

  • nástupní mzda 44 400 Kč / měsíc
  • měsíční, roční a jiné odměny
  • možnost pracovat pro ryze českou společnost s téměř 27letou historií a více než 1 700 zaměstnanci
  • pružnou pracovní dobu
  • k pracovní pozici standardně patří: mobilní telefon, notebook, služební automobil (ke služebním účelům)
  • zaučení na pozici uvedení do problematiky úklidových, strážních a speciálních služeb
  • stravenky (stravenkovou kartu)
  • každý občas nemusí být ve své kůži - od toho máme sick days
  • nepřilepíme Vás na kancelářskou židli - občas budete mít možnost pracovat z domova
  • nenecháme Vás v tom plavat - očekávejte vstřícnou spolupráci s kolegy z ostatních oddělení
  • interní i externí vzdělávání (odborná školení, měkké dovednosti a další)
  • 2x za rok pořádáme firemní společenskou nebo sportovní akci, abyste mohli blíže poznat své kolegy i mimo pracovní prostředí
  • předpokládaný termín nástupu: ihned / dohodou

Místo výkonu práce: region Kroměříž a Valašské Meziříčí

Detaily o pracovním místě:
Firma: ESSAT CZ, s.r.o.
Lokalita: Kroměříž
Odvětví práce: Vedoucí/manažer týmu
Pracovní pozice: Manažer/ka oblasti (region Kroměříž a Valašské Meziříčí) - mzda 44 400 Kč
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 44 Kč
Nabídka přidána: 11. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    13 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kroměříž - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manažer/ka oblasti (region Kroměříž a Valašské Meziříčí) - mzda 44 400 Kč ve městě Kroměříž? Pošlete svůj životopis firmě ESSAT CZ, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Kroměříž - Vedoucí/manažer týmu