Kuchař, kuchařka

Praha

O nás

Lokál U Bílé kuželky patří do sítě českých hospod Lokál, kde se vaří poctivá česká kuchyně a čepuje pečlivě ošetřené pivo. Sídlíme přímo v srdci Prahy, máme dvě patra a chodí k nám spousta místních i turistů. Pravidelně pořádáme zabijačky nebo volejbalové turnaje, máme skvělého šéfa a dobrou partu.

Je tu veselo. Umíme si udělat srandu sami ze sebe, ale hlavně jeden z druhého. Když se něco nepovede, zasmějeme se a jdeme dál. Hodně si pomáháme a jsme na sebe milí. Díky tomu nás to tady všechny baví.

Náplň práce:

Nepoužíváme žádná dochucovadla ani urychlovače, všechno si děláme poctivě sami. Vaříme jen z kvalitních a čerstvých surovin. Takže očekávej poctivé polévky, kvalitní omáčky bez umělých dochucovadel, ručně vyráběné knedlíky, řízky i spoustu chuťovek k pivu. Počítej s tím, že u nás se nudit nebudeš, denně vydáme asi 300 obědů.

Co od Vás očekáváme:

Do party kuchařů a kuchařek přijmeme někoho, kdo s námi bude dělat dobré jméno poctivé české kuchyni. Budeme rádi za někoho, kdo je týmový člověk, bude na sobě pracovat a zlepšovat se společně s námi, kdo bude mít chuť do práce a úsměv na rtech. Není tady moc času na učení, takže alespoň základní zkušenosti z kuchyně nebo s vařením jsou potřeba.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Placená dovolená
  • Možnost kariérního růstu
  • Spoustu benefitů (třeba školení v oboru)
  • Personální strava po celý den práce
  • Sleva 50 % ve všech podnicích sítě Ambiente
  • Možnost využití karty Multisport

Budeme se na tebe těšit!

Tým Lokálu U Bílé kuželky

Více informací o nás najdeš na www.lokal.cz nebo na Instagramu @lokal_u_bile_kuzelky

Detaily o pracovním místě:
Firma: Belok, s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Kuchař, kuchařka
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 55.000 – 70.000 Kč
Nabídka přidána: 24. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kuchař, kuchařka ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Belok, s.r.o. ještě dnes.