INŽENÝR PRO PŘÍPRAVU STAVEB – ROZPOČTÁŘ

Praha

Správa Pražského hradu, příspěvková organizace Kanceláře prezidenta republiky, se sídlem Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, přijme do pracovního poměru zaměstnance/zaměstnankyni na pozici inženýra pro přípravu staveb – rozpočtáře Odboru nemovitého majetku..

Pracovní náplň

  • zpracovává a oceňuje výkazy výměr
  • nese odpovědnost za jím zpracované rozpočty
  • sestavuje kompletní výkazy výměr jako podklad pro podání nabídek
  • spoluvytváří databázi cen
  • kontroluje zpracované rozpočty externích projektantů
  • zajišťuje projektovou přípravu staveb
  • zpracovává investiční záměry
  • připravuje podklady pro uzavření smluv o dílo a objednávek
  • zpracovává technické podklady určené pro výběrová řízení
  • technicky posuzuje projektové dokumentace
  • aktivně komunikuje s dodavateli
  • plní úkoly dle pokynů nadřízeného pracovníka

Požadujeme

  • vzdělání VŠ stavební fakulta
  • velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, AutoCAD)
  • znalost SW pro zpracování rozpočtů (Callida, Kross+, InforPower/BuildPower)
  • orientace ve stavební projektové dokumentaci
  • znalost české legislativy v oboru přípravy a realizace staveb
  • výhodou je autorizace v oboru pozemní stavby
  • praxe v oboru rozpočtování a přípravy staveb (absolventy pouze v případě potřebných dovedností)
  • znalost pracovních postupů a materiálů
  • komunikativnost a samostatnost
  • odpovědnost a důslednost
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, pozitivní myšlení
  • aktivní přístup a ochota učit se novému
  • schopnost týmové práce
  • schopnost aktivně řešit případné komplikace

Nabízíme

  • práci ve významné stabilní organizaci
  • zajímavou týmovou práci v přátelském prostředí
  • otevřenou atmosféru na pracovišti
  • vysokou možnost seberealizace a osobnostního rozvoje
  • finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům

Kontakt: Odbor řízení lidských zdrojů

Nabídky se strukturovaným životopisem, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu Odboru řízení lidských zdrojů Kanceláře prezidenta republiky: *******@*******.

Správa Pražského hradu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.

Zasláním svého životopisu dáváte Správě Pražského hradu, v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679) ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, dále jen „Nařízení“ nebo „GDPR“), souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů výhradně pro účely daného výběrového řízení, a to v rozsahu nezbytném pro jeho plynulý průběh.

Váš životopis a veškeré Vaše osobní údaje získané v průběhu tohoto výběrového řízení budou ihned po jeho ukončení skartovány/smazány v případě, že s Vámi nebude uzavřen pracovněprávní vztah.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské
  • Práce s PC

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Sick days
  • Stravenkový paušál

Detaily o pracovním místě:
Firma: Správa Pražského hradu
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: INŽENÝR PRO PŘÍPRAVU STAVEB – ROZPOČTÁŘ
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 38000-44000 Kč
Nabídka přidána: 20. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici INŽENÝR PRO PŘÍPRAVU STAVEB – ROZPOČTÁŘ ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Správa Pražského hradu ještě dnes.