HR konzultant v personální agentuře (35-65.000 Kč)

Praha

Náplň práce

  • Jako členovi našeho týmu bude Tvým hlavním úkolem plnění obchodních plánů
  • Budeš vyhledávat vhodné profily kandidátů, které nejlépe odpovídají požadavkům našich klientů
  • Vystavíš inzerát tak, abys zaujmul/a co nejvíce vhodných kandidátů
  • Zpohovoruješ své vybrané kandidáty tak, abys je připravil/a na pohovor a co nejvíce namotivoval/a na danou pozici a společnost
  • Budeš udržovat úzkou komunikaci s klienty
  • Podporujeme i akvizici nových firem, za které Tě odměníme navíc
  • Budeš pracovat s interním systémem a pracovními portály nejen na vystavení inzerátů

Požadujeme

  • Minimálně ukončené středoškolské vzdělání
  • Schopnost plnit obchodní plány, orientaci na výsledek
  • Pokud se anglicky nebo německy domluvíš mezi přáteli, je to skvělé, ale není to podmínkou
  • Měla by Tě bavit práce s lidmi i u počítače - nějaká administrativa tu přeci jen je
  • Řidičský průkaz skupiny B, rádi Ti svěříme na schůzku firemní auto, pokud neřídíš, nevadí

Nabízíme

  • až 25 dní dovolené + 5 dní Sick Days navíc za úspěšné plnění
  • Za plnění plánů slušné odměny a PÁTKY MÁŠ VOLNÉ
  • Za přeplnění plánů dostaneš navíc ČTVRTLETNÍ i ROČNÍ bonusy
  • Za přeplnění plánů dostaneš příspěvek na DOVOLENOU U MOŘE nebo TÝDEN DOVOLENÉ NA HORÁCH a to i pro Tvou polovičku nebo kamarády
  • Teambuildingy a různé akce bereme jako jasnou věc, rádi se spolu bavíme i mimo práci :)
  • Příspěvek na stravování
  • Benefit kartu a Multisport kartu
  • Po zaučení si svoji pracovní dobu můžeš upravit tak, jak Ti vyhovuje
  • Pracovat z domova jednou za čas nám vůbec nevadí
  • Notebook a telefon je samozřejmostí
  • Vše Tě rádi naučíme a dostane se Ti opakované podpory při budování kariéry
  • Nástup IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha – Karlín

Detaily o pracovním místě:
Firma: Advantage Consulting, s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: HR konzultant v personální agentuře (35-65.000 Kč)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 65 000 Kč
Nabídka přidána: 11. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici HR konzultant v personální agentuře (35-65.000 Kč) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Advantage Consulting, s.r.o. ještě dnes.