Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Full stack vývojář - projekty od A-Z (včetně business analýzy)

Praha

Popis pozice

Co Vás čeká?

* Vedení menšího týmu fullstack vývojářů.
* Spolupráce na vývoji nových webových aplikací.
* Správa existujícího aplikačního portfolia.
* Návrh aplikačních řešení na základě požadavků z firemních oddělení.
* Spolupráce s oddělením informační bezpečnosti a účast na auditech.

Jaké technologie používáme?

* ASP.NET
* Microsoft SQL Server
* React JS
* Entity Framework Core, Azure DevOps, Visual Studio 2022, C#, SQL, Typescript

Co potřebujeme?

* Zodpovědnost a proaktivitu. Ochotu učit se novým věcem.
* Komunikaci na konverzační úrovni v českém a anglickém jazyce.
* Zkušenost s vývojem v ASP.NET, ostatní technologie výhodou.

Co nabízíme?

* Kombinace home-office a přítomnosti v kanceláři.
* Přátelské prostředí a pohodový kolektiv.
* Možnost podílet se na návrhu řešení projektů.
* Možnost školení a kurzů interních i externích.
* Služební notebook a telefon, Multisport karta, příspěvek na stravování, firemní jídelna, příspěvky na penzijní a životní pojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, masáže, zásoba dobré kávy.
* 5 týdnů dovolené a 5 flexi dnů.
* Zázemí stabilní firmy.

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Závodní stravování
- Občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Možnost občasné práce z domova

Detaily o pracovním místě:
Firma: Nestlé Česko
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Full stack vývojář - projekty od A-Z (včetně business analýzy)
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 24. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Full stack vývojář - projekty od A-Z (včetně business analýzy) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Nestlé Česko ještě dnes.