Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Financial Accountant / Finanční účetní - Dentsu

Praha

Popis pozice
*Do našeho vyladěného týmu hledáme posilu na pozici Finanční účetní.
Jsi pečlivý/á, máš smysl pro humor a miluješ účetnictví? Chceš být v prostředí prima lidí, psů a koloběžek? Tak neváhej a ozvi se nám!*

**Co tě v práci čeká:**

* Kompletní zpracování účetnictví

* Vedení kompletní daňové a účetní evidence

* Zpracováním přiznání DPH

* Reporting, práce v Excel

* Spolupráce na přípravě DPPO a auditu

* Spolupráce při měsíční/roční uzávěrce

* Zpracovávání účetních dokladů

* Oceňování a účtování majetku

* Komunikace s úřady a jinými institucemi

* Kontrola správnosti faktur

* Spolupráce při auditu a daňovém přiznání

* Samostatná práce, ale také práce v týmu

**Ozvi se nám, pokud:**

* S účetní a daňovou problematikou jsi v kontaktu alespoň 2 roky

* Znáš podvojné účetnictví, DPH

* Umíš dobře v Excelu a Outlooku

* Máš oko pro detaily, jsi samostatná/ý a komunikativní

* Baví tě čísla

* Máš zkušenost s programem 6k (výhodou)

* Angličtina (výhodou)

**Na co se můžeš těšit:**

* 25 dní dovolené a k tomu 9 dní volna navíc

* Časovou flexibilitu a možnost využití Home Office

* Firemní notebook

* Nálož benefitů (Multisportka, dog a baby friendly office, jóga, tělocvična ve firmě, různé sportovní a společenské firemní akce - snídaně, teambuildingy, sázení stromků pro Lesy ČR...)

* Bezplatné využití nejen pro sebe, ale i rodinu benefitu [**uLekare.cz**](http://ulekare.cz)

* Snídaně, svačiny, obědy – to vše od našeho vlastního kuchaře

* Rozvojové aktivity formou interního i externího školení

* Příjemné prostředí a moderní kanceláře nedaleko centra Prahy

*Tak co, jdeš do toho s námi? Pošli nám svůj životopis a pár řádků o sobě ;)
Budeme se těšit na setkání.*

O společnosti
Vítejte v Dentsu. Jde o skupinu různorodých marketingových agentur, které společně vytváří unikátní celek. Symbolem jejich propojení jsou ikonické červené schody spojující nejen obě podlaží designových kanceláří, ale i dva světy – online a offline marketing. Každý den se na nich potkávají, dávají si tam oběd nebo hrnek dobré kávy, a klidně je využijí i jako zasedačku pro meeting. Díky tomuto spojení nabízí jedinečný způsob spolupráce napříč všemi marketingovými kanály a klientovi přitom zůstane stále jeden kontakt – jeho account. Ten pro něj v případě potřeby zajistí práci kreativní agentury nebo třeba specialistů na PR přesně podle jeho zadání, aniž by musel opustit budovu. Nespočet výhod to má i pro samotné agentury a jejich lidi, kteří se tak můžou profesně rozvíjet nejen v rámci domovského týmu a specializace, ale i v rámci celé skupiny.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Dentsu Czech Republic
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Financial Accountant / Finanční účetní - Dentsu
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 24. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Financial Accountant / Finanční účetní - Dentsu ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Dentsu Czech Republic ještě dnes.