Elektromechanik/čka

Praha

Náplň práce

Hledáte práci, ve které můžete začít budovat úspěšnou kariéru? Baví Vás montáž vyráběných zařízení podle výrobní dokumentace? Zaujaly Vás tyto řádky, tak pokračujte ve čtení! Nabízíme zajímavou pracovní příležitost s možností profesního růstu a k tomu komplexní škálu zaměstnaneckých benefitů.
Montáž vyráběných zařízení (IPG, SPEEDO, TELOC, CorRail atd.). dle výrobní dokumentace Práce s výkresovou dokumentací, schématy zapojení a interními systémy Pájení podsestav (osazování drobnými SMD komponenty) + základní funkční test

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru (elektrotechnika)
  • Praxe na obdobné pozici VÝHODOU
  • Odborná způsobilost v elektrotechnice VÝHODOU
  • Obecné znalosti z oblasti elektrotechniky (materiály, měření elektrických veličin, vodiče, kabely, slaboproudá zařízení,...) vítány
  • Znalost práce s MS Office, ERP systém výhodou
  • Nabízíme

  • Zajímavou pracovní příležitost na ranní směnu
  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v lokalitě Praha 9
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s významným postavením na trhu
  • Možnost profesního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Komplexní balíček zaměstnaneckých benefitů: stravenky, 5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávání, příspěvek na dopravu, firemní akce apod.

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Praha
    Pracovní pozice: Elektromechanik/čka
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 1. 4. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Elektromechanik/čka ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.