Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Data Scientist v týmu Voicebotů

Praha

Popis pozice

Máte chuť:

* zkoumat a analyzovat data našich virtuálních asistentů (Chatbot/Voicebot)
* spravovat data a databáze, datové toky a datové transformace (Snowflake Data Cloud, Keboola nebo DataBricks)
* vytvářet a spravovat reporting virtuálních asistentů (Tableau)
* navrhovat nová řešení, spolupracovat s IT vývojáři
* vytvářet monitoring NLP modelů IBM Watson Assistenta (Jupyter Notebook)
* připravovat ad-hoc analýzy a interpretovat jejich výsledky
* pracovat s daty, programovat (SQL, Python…)
* přinášet nové nápady (využití LLM pro virtuální asistenty)

Budeme si rozumět, pokud:

* máte praxi v oboru nebo VŠ vzdělání v oboru IT, matematiky, statistiky, ekonometrie, popř. jiném přírodním či technickém oboru
* máte výborné analyticko-logické myšlení a zároveň umíte používat selský rozum
* máte statistické znalosti, např. A/B testování, confusion matrix
* máte zkušenost s NLP, případně LLM a Huggingface
* umíte SQL
* jste pokročilí v Pythonu (pandas, torch, tvorba API výhodou)
* code review a unit testy vám nejsou cizí
* máte zkušenost s reportingovým nástrojem (např. Tableau)
* jste iniciativní, samostatný/á, precizní a zároveň týmový hráč
* se chcete učit novým věcem
* ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni

Detaily o pracovním místě:
Firma: Česká spořitelna
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Data Scientist v týmu Voicebotů
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 24. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Data Scientist v týmu Voicebotů ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Česká spořitelna ještě dnes.