Asistentka/administrativní pracovnice

Brno

O nás

Autodoprava GEM s.r.o. hledá novou kolegyni na pozici asistentky/administrativní pracovnice.

Náplň práce:

  • práce v systému CCS Carnet
  • fakturace
  • kontrola a evidence odevzdaných podkladů od řidičů
  • komunikace s řidiči
  • chystání podkladů pro účetní
  • administrativa spojená s přijímáním nových zaměstnanců
  • rychlé plnění zadaných úkolů majitele autodopravy

Co od Vás očekáváme:

    • odpovědnost a pečlivost
    • aktivní přístup
    • samostatnost a logické myšlení
    • uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word)
    • řidičský průkaz sk. B

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • pracovní doba od pondělí do pátku
    • mladý přátelský kolektiv
    • dobré platové podmínky
    • možnost karty Multisport

    Více informací na e-mailu po zaslání životopisu:

    Benefity

    • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
    • Kafetérie
    • Přátelské prostředí

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: GEM s.r.o.
    Lokalita: Brno
    Pracovní pozice: Asistentka/administrativní pracovnice
    Směnnost práce fulltime
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: 33.000 – 35.000 Kč
    Nabídka přidána: 29. 4. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Asistentka/administrativní pracovnice ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě GEM s.r.o. ještě dnes.