Asistent/ka prodejny, PetCenter - Brno Globus

Brno

Informace
Jsi vášnivý milovník zvířat a hledáš novou pracovní výzvu?

Připoj se k nám a začni trávit svůj pracovní čas s lidmi, kteří sdílí tvůj zájem o zvířata, a měj po ruce své nové zvířecí kamarády!

Náplň tvé práce:

Aktivní oslovování a poskytování odborných rad našim zákazníkům.

Prodej sortimentu chovatelských potřeb a práce na pokladně.

Provozní činnosti na prodejně, s důrazem na udržování čistoty a doplňování zboží.

Péče o naši zvířecí komunitu – krmení, udržování pitného režimu a úklid zvířecích obydlí.
Co od vás očekáváme
Hezký vztah ke zvířatům a zájem o chovatelství.

Příjemné a vstřícné vystupování k zákazníkům.

Ochotu aktivně oslovovat zákazníky s cílem poradit a prodat.

Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci.

Nadšení pro práci v obchodě a péči o zvířecí přátele (Pozor na alergie a možné fóbie).

Flexibilitu pracovat na střídavé 12hodinové směny i o víkendech.

Chuť prohlubovat své znalosti a učit se novým věcem.
Co vám nabízíme
Provize z prodeje celého sortimentu.

Slevy až 50 % na naše produkty.

Finančně motivované soutěže mezi prodejnami.

Jistotu mzdy 15. den v měsíci.

Příspěvek na stravování až 2 000 Kč.

Multisport kartu.

HappyDays – až 5 dní volna navíc.

Certifikované kurzy nezbytné pro práci se zvířaty a prodej léčiv (VVLP).

Maximální podporu od tvého nadřízeného a dalších týmů, nejen v době adaptace.

Možnost kariérního růstu.

Neváhej a přidej se k nám! Těšíme se na Tebe!

Detaily o pracovním místě:
Firma: PetCenter CZ s.r.o.
Lokalita: Brno
Odvětví práce: Obchod a prodej
Pracovní pozice: Asistent/ka prodejny, PetCenter - Brno Globus
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Asistent/ka prodejny, PetCenter - Brno Globus ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě PetCenter CZ s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Obchod a prodej