Administrativní pracovník/pracovnice - poloviční úvazek

Praha

Náplň práce:

- Budete srdcem naší kanceláře a zajistíte hladký chod veškeré agendy.

Vaše komunikační a organizační dovednosti se naplno projeví při:
- Komunikaci s klienty a členy: telefonicky, e-mailem i osobně.

- Budete spravovat a přispívat na sociální sítě (Facebook, LinkedIn, atd.)

- Organizaci firemních akcí: od plánování a koordinace až po zajištění cateringu a prezentací.
- Podpoře vedení: administrativní a organizační úkoly dle potřeby.

Vaše práce bude pestrá a dynamická, s možností uplatnit i vlastní kreativitu a nápady. Možnost spolupráce formou OSVČ. Práce vhodná pro OZP.

Požadujeme:

- Jste komunikativní osobnost s příjemným vystupováním a umíte si lidi získat.
- Máte logické myšlení a smysl pro detail.
- Jste samostatný/á a zodpovědný/á pracovník/ce s organizačními dovednostmi.
- Ovládáte práci na PC (Word, Excel, Outlook) na uživatelské úrovni.
- Máte chuť učit se a rozvíjet se v administrativním oboru.

Bonus: Zkušenosti s vedením agendy, organizací akcí a práce v dynamickém prostředí.

Nabízíme:

- Přátelský a motivující kolektiv v moderní kanceláři v centru Prahy.
- Smysluplnou práci s možností ovlivňovat dění ve firmě.
- Možnost částečného home office, dle domluvy.
- Odměňování odpovídající vašim zkušenostem a dovednostem.
- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.

Kód: BB_AZZP_2603

Detaily o pracovním místě:
Firma: Spin HR s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Administrativní pracovník/pracovnice - poloviční úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    124 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Administrativní pracovník/pracovnice - poloviční úvazek ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Spin HR s.r.o. ještě dnes.