Brigády Žihle

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Projektant - dlouhodobá brigáda
Jesenice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Číšníci, servírky
Jesenice

SIOWOOD, s.r.o. | 20 000 Kč - 30 000 Kč

Projektant - dlouhodobá brigáda
Jesenice

Přidáno: 30. 11. 2021

Číšníci, servírky
Jesenice

SIOWOOD, s.r.o. | 20 000 Kč - 30 000 Kč | Přidáno: 12. 8. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Žihle

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 0 aktuálních nabídek brigád v městě Žihle. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Žihle a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Žihle se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Žihle? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Taaffeit Corporation s.r.o. a poté Amagasaki Pipe Czech s.r.o., BOR-ANNAH-YUR-STAV s.r.o..

Žihle má 1 330 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Žihle se nachází Jesenice (437 nabídek brigády), Plasy (41), Kryry (274) a Vroutek (11).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.