Brigády Žďár

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Číšníci, servírky
Jesenice

SIOWOOD, s.r.o. | 20 000 Kč - 30 000 Kč

Číšníci, servírky
Jesenice

SIOWOOD, s.r.o. | 20 000 Kč - 30 000 Kč | Přidáno: 12. 8. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Žďár - nové příležitosti

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 2 aktuálních nabídek brigád v městě Žďár. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Statistiky nových nabídek brigád

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Žďár a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 0 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Žďár 0 nových nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Žďár? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Taaffeit Corporation s.r.o. a poté Valeo, RAXIM spol. s r.o..

Žďár má 107 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Žďár se nachází Jesenice (440 nabídek brigády), Plasy (39), Kryry (274) a Studená (25).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.