Brigády Stožice

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Asistent prodeje, zprostředkovatel
Vodňany

Jiří Mervart

skladník VZV
Vodňany

ZEO TRADE, s.r.o. | 30 000 Kč - 40 000 Kč

skladník - víkendová brigáda
Vodňany

ZEO TRADE, s.r.o. | 120 Kč - 150 Kč

skladník - víkendová brigáda
Vodňany

ZEO TRADE, s.r.o. | 120 Kč - 150 Kč | Přidáno: 20. 8. 2022

skladník VZV
Vodňany

ZEO TRADE, s.r.o. | 30 000 Kč - 40 000 Kč | Přidáno: 11. 6. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Stožice - nové příležitosti

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 8 aktuálních nabídek brigád v městě Stožice. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Stožice a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Stožice se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Stožice a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Grafton Recruitment, Grafton Recruitment s.r.o., ČZ a.s..

V současné době bydlí ve městě Stožice a jeho okolí 348 obyvatel.

Hledáte novou brigádu a ve městě Stožice se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Prachatice (403 nabídek brigády), Vodňany (325), Protivín (860) a Netolice (15).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.