Brigády Volary

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Mystery shopping (Utajený zákazník) - Prachatice
Prachatice

Datamar International s.r.o. | 150 Kč - 250 Kč

Asistent/ka hlídání dětí
Prachatice

Attavena, o.p.s. | 100 Kč - 100 Kč

Mystery shopping (Utajený zákazník) - Prachatice
Prachatice

Datamar International s.r.o. | 150 Kč - 250 Kč | Přidáno: 16. 9. 2021

Asistent/ka hlídání dětí
Prachatice

Attavena, o.p.s. | 100 Kč - 100 Kč | Přidáno: 16. 9. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Volary - nové příležitosti

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 14 aktuálních nabídek brigád v regionu Volary a jeho okolí.

Brigády - statistiky nově přidaných

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Volary a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Volary se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 1 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Volary a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Annonce, Nemocnice Prachatice,a.s., Grafton Recruitment.

V současné době bydlí ve městě Volary a jeho okolí 3 792 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Volary, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Prachatice (455 nabídek brigády), Volary (387), Lenora (518 nabídek práce) a Nebahovy (433).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.