Brigády Vodňany

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Doručovatel novin v okrese Strakonice
Vodňany

První novinová společnost a.s.

Asistent prodeje, zprostředkovatel
Vodňany

Jiří Mervart

skladník VZV
Vodňany

ZEO TRADE, s.r.o. | 30 000 Kč - 40 000 Kč

Operátor/ka výroby
Číčenice

HOFMANN WIZARD s.r.o.

skladník - víkendová brigáda
Vodňany

ZEO TRADE, s.r.o. | 120 Kč - 150 Kč | Přidáno: 20. 8. 2022

skladník VZV
Vodňany

ZEO TRADE, s.r.o. | 30 000 Kč - 40 000 Kč | Přidáno: 11. 6. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Vodňany - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 10 aktuálních nabídek brigád v regionu Vodňany a jeho okolí.

Statistiky nových nabídek brigád

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Vodňany a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 0 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Vodňany 0 nových nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Vodňany? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Grafton Recruitment a poté Grafton Recruitment s.r.o., MANPOWER.

Ve městě Vodňany bydlí 6 876 lidí.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Vodňany se nachází Vodňany (330 nabídek brigády), Protivín (877), Zliv (3 145) a Netolice (499).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.