Brigády Protivín

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Brigádník/Brigádnice (Vodňany)
Vodňany

Ahold Czech Republic, a.s.

OBSLUHA CNC STROJŮ - BRIGÁDA
Protivín

OM PROTIVÍN a.s. | 120 Kč

Brigádníci do strojírenské výroby 2 směny Protivín 120 Kč/hod.
Protivín

ManpowerGroup s.r.o. | Přidáno: 21. 10. 2021

Brigádníci do strojírenské výroby 2 směny Protivín 120 Kč/hod.
Jihočeský, Protivín

MANPOWER | Přidáno: 19. 10. 2021

OBSLUHA CNC STROJŮ - BRIGÁDA
Protivín

OM PROTIVÍN a.s. | 120 Kč | Přidáno: 14. 10. 2021

Brigádník/Brigádnice (Vodňany)
Vodňany

Ahold Czech Republic, a.s. | Přidáno: 24. 9. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Protivín - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 3 aktuálních nabídek brigád v městě Protivín. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Brigády - statistiky nově přidaných

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Protivín a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 1 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 3 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Protivín 3 nových nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Protivín? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od RICHMONT - CZ a.s. a poté A. Pöttinger, spol. s r.o., TOWNSHEND International School, o.p.s..

Protivín má 4 870 obyvatel.

Hledáte novou brigádu a ve městě Protivín se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Týn nad Vltavou (258 nabídek brigády), Vodňany (351), Protivín (51) a Zliv (22).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.