Brigády Strakonice

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
KUCHAŘ/KA
Kestřany

GOLF Point a.s. | 130 Kč

Strakonice brigáda externí doplňovač
Strakonice

PN outsourcing services s.r.o.

Ostraha / Ochranná služba (pořadatel) - brigáda
Strakonice

Přidáno: 8. 7. 2022

KUCHAŘ/KA
Kestřany

GOLF Point a.s. | 130 Kč | Přidáno: 25. 5. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Strakonice - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 15 aktuálních nabídek brigád v městě Strakonice. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Brigády - statistiky nově přidaných

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Strakonice a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 0 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Strakonice 1 nových nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Strakonice? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Grafton Recruitment s.r.o. a poté ČZ a.s., WELLNESS HOTEL a.s..

Strakonice má 22 888 obyvatel.

Hledáte novou brigádu a ve městě Strakonice se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Strakonice (478 nabídek brigády), Horažďovice (535), Volyně (586) a Vacov (595).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.