Brigády Jickovice

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Doplňování zboží, 96Kč/hod
Milevsko

RH Advisory, s.r.o. | 96 Kč - 96 Kč

Lektor kroužků Veselá věda, Orlík nad Vltavou, 175 - 250 Kč za lekci
Milevsko

Veselá věda z. ú. | 175 Kč - 250 Kč

Lektor kroužků Veselá věda, Orlík nad Vltavou, 175 - 250 Kč za lekci
Milevsko

Veselá věda z. ú. | 175 Kč - 250 Kč | Přidáno: 21. 10. 2021

Doplňování zboží, 96Kč/hod
Milevsko

RH Advisory, s.r.o. | 96 Kč - 96 Kč | Přidáno: 21. 10. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Jickovice

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Jickovice a okolí. Systém během chvíle zobrazí 2 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Jickovice a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Jickovice se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Jickovice a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Nemocnice Ostrov s.r.o., FOREZ s.r.o., Vodňanská drůbež, a.s..

Jickovice má 128 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Jickovice se nachází Milevsko (66 nabídek brigády), Borovany (298), Mirovice (27) a Kovářov (11).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.