Brigády Jickovice

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Doručovatel novin v okrese Písek
Čimelice

První novinová společnost a.s.

Asistent prodeje, zprostředkovatel
Mirovice

Jiří Mervart

Doručovatel letáků v okrese Písek
Čimelice

První novinová společnost a.s.

Doručovatel zásilek v lokalitě Milevsko
Milevsko

První novinová společnost a.s.

Doručovatel novin v okrese Písek
Milevsko

První novinová společnost a.s.

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Jickovice

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Jickovice a okolí. Systém během chvíle zobrazí 5 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Jickovice a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Jickovice se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Jickovice a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: JOB LEADER EUROPE s.r.o., ARWA Personaldienstleistungen s.r.o, ARWA.

Jickovice má 128 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Jickovice se nachází Milevsko (221 nabídek brigády), Borovany (342), Mirovice (554) a Kovářov (232).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.