Brigády Sedlčany

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
PRODEJ TOČENÉ ZMRZLINY V NEVEKLOVĚ
Neveklov

VS PETROL s.r.o.

Vychovatel / animátor na školu v přírodě
Sedlčany

Cestovní kancelář Star Line, s.r.o. | 7 500 Kč - 7 500 Kč

PRODEJ TOČENÉ ZMRZLINY V NEVEKLOVĚ
Neveklov

VS PETROL s.r.o. | Přidáno: 18. 8. 2022

Vychovatel / animátor na školu v přírodě
Sedlčany

Cestovní kancelář Star Line, s.r.o. | 7 500 Kč - 7 500 Kč | Přidáno: 17. 8. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Sedlčany - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 2 aktuálních nabídek brigád v regionu Sedlčany a jeho okolí.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Sedlčany a jeho okolí dnes bylo přidáno 1 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Sedlčany se jedná o 1 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 1 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Sedlčany a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Doosan Bobcat EMEA s.r.o., BAEST Machines & Structures, a.s., BTL Medical Technologies.

Ve městě Sedlčany bydlí 7 147 lidí.

Hledáte novou brigádu a ve městě Sedlčany se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Sedlčany (220 nabídek brigády), Sedlec-Prčice (382), Neveklov (1 053) a Nový Knín (831).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.