Brigády Sedlčany

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Pokladní + doplňování zboží 150 Kč/hod - Sedlčany
Sedlčany

CREDIT CZECH s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč

Brigáda Sedlčany doplňování zboží
Sedlčany

PN outsourcing services s.r.o.

Instruktoři/instruktorky lyžování
Sedlec-Prčice

Ski Sport Fun s.r.o. | 200 Kč

Pracovník/ce v půjčovně lyží
Sedlec-Prčice

Ski Sport Fun s.r.o. | 120 Kč - 150 Kč

Pokladní + doplňování zboží 150 Kč/hod - Sedlčany
Sedlčany

CREDIT CZECH s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč | Přidáno: 21. 10. 2021

Pracovník/ce v půjčovně lyží
Sedlec-Prčice

Ski Sport Fun s.r.o. | 120 Kč - 150 Kč | Přidáno: 15. 10. 2021

Instruktoři/instruktorky lyžování
Sedlec-Prčice

Ski Sport Fun s.r.o. | 200 Kč | Přidáno: 15. 10. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Sedlčany - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 1 aktuálních nabídek brigád v regionu Sedlčany a jeho okolí.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Sedlčany a jeho okolí dnes bylo přidáno 1 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Sedlčany se jedná o 1 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 1 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Sedlčany a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Doosan Bobcat EMEA s.r.o., BAEST Machines & Structures, a.s., MANPOWER.

Ve městě Sedlčany bydlí 7 147 lidí.

Hledáte novou brigádu a ve městě Sedlčany se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Sedlčany (82 nabídek brigády), Sedlec-Prčice (22), Neveklov (873) a Nový Knín (880).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.