Brigády Hradec-Nová Ves

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
? DLOUHODOBÁ BRIGÁDA - LEPENÍ A BALENÍ SPRCHOVÝCH GELŮ
Jeseník

DYNAMO SERVIS, s.r.o. | 100 Kč - 200 Kč

Úklid zázemí společnosti - ranní směny (Ondřejovice)
Zlaté Hory

HPF CleanCat s.r.o. | 11 500 Kč - 11 500 Kč

? DLOUHODOBÁ BRIGÁDA - LEPENÍ A BALENÍ SPRCHOVÝCH GELŮ
Jeseník

DYNAMO SERVIS, s.r.o. | 100 Kč - 200 Kč | Přidáno: 16. 8. 2022

Úklid zázemí společnosti - ranní směny (Ondřejovice)
Zlaté Hory

HPF CleanCat s.r.o. | 11 500 Kč - 11 500 Kč | Přidáno: 5. 8. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Hradec-Nová Ves - nové příležitosti

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 3 aktuálních nabídek brigád v regionu Hradec-Nová Ves a jeho okolí.

Nově přidané brigády

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Hradec-Nová Ves a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 0 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Hradec-Nová Ves 0 nových nabídek brigády.

Pro někoho může být jistotou stabilita zaměstnavatele. Pak je dobré se zaměřit na ty největší zaměstnavatele z pohledu počtu nabídek práce, které od nich na HitPrace.cz najdete. Nejvíce pracovních míst aktuálně nabízí Nemocnice AGEL Jeseník a.s. následovaný firmami CS-CONT s.r.o. a Schrothovy léčebné lázně s.r.o..

Ve městě Hradec-Nová Ves bydlí 400 lidí.

Sledujete nové brigády ve městě Hradec-Nová Ves, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Jeseník (251 nabídek brigády), Zlaté Hory (191), Česká Ves (225 nabídek práce) a Lipová-lázně (197).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.