Brigády Velké Losiny

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Brigáda v supermarketu - 150 Kč/hod
Šumperk

ManpowerGroup s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč

Brigáda v supermarketu - 150 Kč/hod
Šumperk, Šumperk

MANPOWER | Přidáno: 6. 12. 2022

Pracovník na úklid, Šumperk .......... 150 Kč/hod
Šumperk

JOBS.EU,s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč | Přidáno: 5. 12. 2022

Brigáda v supermarketu - 150 Kč/hod
Šumperk

ManpowerGroup s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč | Přidáno: 5. 12. 2022

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Velké Losiny

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 6 aktuálních nabídek brigád v městě Velké Losiny. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Nově přidané brigády

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Velké Losiny a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 0 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Velké Losiny 0 nových nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Velké Losiny? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Nemocnice Šumperk a.s. a poté MDL s.r.o., RD Rýmařov s. r. o..

Ve městě Velké Losiny bydlí 2 623 lidí.

Hledáte novou brigádu a ve městě Velké Losiny se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Šumperk (700 nabídek brigády), Nový Malín (637), Rapotín (620) a Hanušovice (559).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.