Brigády Rapotín

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Brigáda v supermarketu - 150 Kč/hod
Šumperk

ManpowerGroup s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč

Brigáda v supermarketu - 150 Kč/hod
Šumperk, Šumperk

MANPOWER | Přidáno: 6. 12. 2022

Pracovník na úklid, Šumperk .......... 150 Kč/hod
Šumperk

JOBS.EU,s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč | Přidáno: 5. 12. 2022

Brigáda v supermarketu - 150 Kč/hod
Šumperk

ManpowerGroup s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč | Přidáno: 5. 12. 2022

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Rapotín

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 8 aktuálních nabídek brigád v regionu Rapotín a jeho okolí.

Nově přidané brigády

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Rapotín a jeho okolí dnes bylo přidáno 4 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Rapotín se jedná o 4 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 4 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Rapotín a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Nemocnice Šumperk a.s., MDL s.r.o., PRUMHOR, spol. s r.o..

Ve městě Rapotín bydlí 3 263 lidí.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Rapotín se nachází Šumperk (700 nabídek brigády), Zábřeh (841), Nový Malín (637) a Libina (25).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.