Brigády Jindřichov

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Silvestrovská brigáda
Branná

Relax centrum Kolštejn, s.r.o.

HIT
Pracovník na úklid 150 Kč/hod Šumperk
Šumperk

JOBS.EU,s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč

HIT
Pracovník na úklid 150 Kč/hod Šumperk
Šumperk

JOBS.EU,s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč | Přidáno: 20. 11. 2022

Silvestrovská brigáda
Branná

Relax centrum Kolštejn, s.r.o. | Přidáno: 4. 11. 2022

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Jindřichov - nové příležitosti

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 5 aktuálních nabídek brigád v městě Jindřichov. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Nově přidané brigády

Každý den se ve vašem městě Jindřichov a jeho okolí objevují nové brigády. Přidané brigády za posledních 24 hodin: 0, týden: 0 a měsíc: 0.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Jindřichov a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Nemocnice Šumperk a.s., Nemocnice AGEL Jeseník a.s., MANPOWER, s.r.o..

Ve městě Jindřichov bydlí 1 209 lidí.

Hledáte novou brigádu a ve městě Jindřichov se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Šumperk (655 nabídek brigády), Rapotín (576), Hanušovice (519) a Velké Losiny (448).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.