Brigády - Vyhledávání

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Výpomoc na prodejně na MO č. 791 Krnov
Krnov

H R U Š K A , spol. s r.o. | 102 Kč - 103 Kč | Přidáno: 9. 6. 2021

Brigádník (ž/m)
Krnov

Kaufland | Přidáno: 1. 6. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Krnov

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 2 aktuálních nabídek brigád v regionu Krnov a jeho okolí.

Brigády - statistiky nově přidaných

Každý den se ve vašem městě Krnov a jeho okolí objevují nové brigády. Přidané brigády za posledních 24 hodin: 0, týden: 0 a měsíc: 2.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Krnov? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Annonce a poté Nik Company s.r.o., Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace.

V současné době bydlí ve městě Krnov a jeho okolí 23 595 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Krnov se nachází Krnov (146 nabídek brigády), Město Albrechtice (7), Horní Benešov (405) a Velké Heraltice (2).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.