Zmrzlinová brigáda léto 2024

Ústí nad Orlicí

Informace
Máte ráda kvalitní točenou zmrzlinu? Jste komunikativní a umíte se smát? Chcete si solidně vydělávat? Jste spolehlivá? Jste pracovitá? Je Vám více jak 18 let? Pokud jste na všechny tyto otázky odpověděla ANO, pošlete nám co nejrychleji svůj stručný životopis. Máme dvě poslední volná místa.

Náplň práce : obsluha zmrzlinového stánku včetně mytí zmrzlinového stroje příprava a prodej kvalitní české točené zmrzliny a ledové tříště z Opočna.

Zavedená provozovna před OC TESCO Ústí nad Orlicí.
Co od vás očekáváme
Spolehlivost. Samostatnost. Slušnost. Časovou flexibilitu. Nadstandardní čistotu a hygienu na provozovně. Příjemné a profesionální vystupování. Týmovou spolupráci. Věk minimálně 18 let + životopis.
Co vám nabízíme
Důkladné zaškolení. Solidní pravidelný příjem a možnost plánování směn.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Viktor Kadaník
Lokalita: Ústí nad Orlicí
Odvětví práce: Obchod-služby
Pracovní pozice: Zmrzlinová brigáda léto 2024
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 115 Kč - 200 Kč
Nabídka přidána: 22. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    29 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ústí nad Orlicí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zmrzlinová brigáda léto 2024 ve městě Ústí nad Orlicí? Pošlete svůj životopis firmě Viktor Kadaník ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Ústí nad Orlicí - Obchod-služby

Hledáte brigády v Ústí nad Orlicí? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.