Obchodník se vzdělávacími publikacemi na ZŠ a MŠ - obchodní zástupce

Ústí nad Orlicí

Informace
Společnost, působící ve školním sektoru, přijme obchodní zástupce na prezentaci vzdělávacích publikací, pomocí kterých se děti učí hravou formou.

Práce je kvůli fyzické zátěži vhodnější spíše pro muže, protože obchodník každodenně manipuluje se značným množstvím knižních publikací.

Náplň práce:

- oslovení základních a mateřských škol

- komunikace s řediteli a učiteli škol

- prezentace a distribuce publikací na školách

Platové ohodnocení:

očekávaný plat od 60.000kč/měsíc

Na výkon práce je potřeba vlastní auto.

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: v rámci svého regionu
Co od vás očekáváme
- řidičský průkaz (aktivní řidič) + vlastní auto

- potřebná znalost komunikace přes SKYPE

- příjemné vystupování

- samostatnost
Co vám nabízíme
- Profesní a odborný růst,

- Možnost vést obchodní skupinu

- Zajímavé finanční ohodnocení,

- Stabilní a zajímavé zaměstnání

- plný úvazek, živnost

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním:

středoškolské s maturitou

nadstavbové / vyšší odborné vzdělání

student vysoké školy

vysokoškolské I. stupně

vysokoškolské II. stupně

vysokoškolské III. stupně

Inzerující společnost EDUCA KIDS s.r.o. je dynamicky se rozvíjející obchodní společnost působíci ve školním sektoru. Zabýváme se tvorbou, výrobou, prezentací a distribucí doplňkových učebních publikací, určených pro MŠ a 1. stupeň ZŠ. Naším přáním je přinést do rodin nejen knižní tituly, ale i hodnoty, které děti udělají vzdělanějšími, lepšími, laskavějšími. Snažíme se jim zprostředkovat tradiční hodnoty a způsoby a zároveň se učí hravou formou.

V případě zájmu životopisy prosím zasílejte přes tlačítko ODPOVĚDĚT

Děkujeme všem uchazečům za projevení zájmu a zaslání životopisu, kontaktovat budeme jen vybrané uchazeče.

Detaily o pracovním místě:
Firma: EDUCA BOOKS s.r.o.
Lokalita: Ústí nad Orlicí
Odvětví práce: Obchod a prodej
Pracovní pozice: Obchodník se vzdělávacími publikacemi na ZŠ a MŠ - obchodní zástupce
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 60 000 Kč - 60 000 Kč
Nabídka přidána: 23. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ústí nad Orlicí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodník se vzdělávacími publikacemi na ZŠ a MŠ - obchodní zástupce ve městě Ústí nad Orlicí? Pošlete svůj životopis firmě EDUCA BOOKS s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Ústí nad Orlicí - Obchod a prodej