Business development manager

Ústí nad Orlicí

Požadavky: Pro našeho klienta – významnou společnost zabývající se strojírenskou výrobou – hledáme vhodného kandidáta na pozici BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Náplň práce:

• Vyhledat a získat nové klienty v ČR i zahraničí

• Rozvíjet obchodní příležitosti v německy mluvících zemích

• Monitoring konkurence

• Spoluvytváření obchodního plánu

• Vytváření nabídek a prezentace smluv

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání – technického směru

• Praxe min. 2 roky na stejné nebo podobné pozici ve strojírenství

• Ochota k častým služebním cestám v rámci ČR i mimo republiku

• Pokročilá znalost NJ nebo AJ

• Řidičský průkaz skupiny B

• Samostatnost, zodpovědnost, analytické myšlení

Nabízíme:

• Služební automobil k pracovním i soukromým účelům

• Motivující platové ohodnocení

• Flexibilní pracovní dobu s možností home office

• Obědy zdarma

Místo výkonu práce – Ústí nad Orlicí

V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala neváhejte zaslat svoje CV a my se s Vámi obratem spojíme.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Ústí nad Orlicí
Pracovní pozice: Business development manager
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 70 000 Kč - 80 000 Kč
Nabídka přidána: 25. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ústí nad Orlicí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Business development manager ve městě Ústí nad Orlicí? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.