Všeobecná/ý účetní - plný i zkrácený úvazek

Jihomoravský, Židlochovice

Do celosvětově úspěšné výrobní společnosti, ve které panuje rodinná atmosféra, otevřená komunikace a férový přístup, hledám nové kolegy na doplnění týmu všeobecných účetních.

Pokud máte zkušenosti se zpracováním a zaúčtováním finanční a mzdové agendy a vyhovuje Vám dojíždění do Židlochovic, tak možná hledám právě Vás!

Máme otevřenou pozici na plný i zkrácený úvazek!

POPIS POZICE:
  • Kompletní vedení finančního účetnictví:
    • Účtování faktur, pokladny, banky, práce scizími měnami
    • Spolupráce scelním úřadem
    • Spolupráce na zpracování závěrky, DPH a na auditu

  • Vedení mzdového účetnictví
    • Zpracování podkladů pro zaúčtování (docházka, cestovní výkazy, dovolené atd.)
    • Účtování mezd pro cca 30 až 50 zaměstnanců

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Máte zkušenosti se zpracováním finančního i mzdového účetnictvím
  • Výhodou je znalost systému Pohoda a Pamica
  • Jste komunikativní a pečlivá/ý
  • (angličtina není potřeba)

NABÍZÍME:
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi
  • Finanční prémie
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Stravenkový paušál
  • Práci na plný nebo zkrácený úvazek
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Delší dovolenou
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Nastoupit můžete ihned

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Židlochovice
Odvětví práce: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví
Pracovní pozice: Všeobecná/ý účetní - plný i zkrácený úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Židlochovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Všeobecná/ý účetní - plný i zkrácený úvazek ve městě Židlochovice? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Židlochovice - Ekonomika, účetnictví, bankovnictví