Koordinátor školení s AJ | Brno/Remote (CZ) | Brigáda pro studenty

Jihomoravský kraj

POPIS POZICE:
✅ Hledáš brigádu při studiu, kterou můžeš vykonávat i z domu?
✅ Mluvíš a píšeš bez problémů anglicky minimálně na pokročilé úrovni?
✅ Jsi organizovaný/á, proaktivní, komunikativní a zvyklý/á na práci s Google nástroji?

HLEDÁME PRÁVĚ TEBE! ⭐

Do globálního týmu vzdělávání v IT sháníme proaktivního koordinátora, který bude pomáhat týmu s podporou různých úkolů spojených s poskytováním školení.

Hlavní pracovní povinnosti
▶ Nastavovat události školení v našich interních systémech
▶ Koordinovat spolupráci se zákazníky, partnery a interními týmy
▶ Aktualizovat informace o instruktorech v interních systémech

▶ Pomáhat obchodnímu týmu s využíváním plánů školení

▶ Řešit dotazy studentů, partnerů a záklazníků ohledně školení
▶ Asistovat při vytváření a udržování projektových plánů, harmonogramů a rozpočtů

Nástup: ihned
Smlouva: DPČ na dobu určitou (s možností prodloužení)
Cizinci: Pozice je otevřena také pro cizince s volným přístupem na trh práce (neposkytujeme modrou kartu)

BENEFITY:
➕ práce v globální IT společnosti
➕ každodenní komunikace v angličtině
➕ bonus 1200 Kč za práci o víkendu nebo ve státní svátek
➕ placená dovolená až 2,5 týdne/rok
➕ možnost pracovat z kanceláří v Brně nebo plně z domu

POŽADAVKY:
☑ Angličtina na pokročilé úrovni - plynule slovem i písmem (min. úroveň B2)
☑ Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
☑ Znalost práce s Google nástroji - Googgle Drive, Smartsheet (výhodou)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Jihomoravský kraj
Odvětví práce: Pracovník back office
Pracovní pozice: Koordinátor školení s AJ | Brno/Remote (CZ) | Brigáda pro studenty
Směnnost práce N/A
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 100 Kč - 200 Kč
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    19 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jihomoravský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Koordinátor školení s AJ | Brno/Remote (CZ) | Brigáda pro studenty ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Jihomoravský kraj - Pracovník back office

Hledáte brigády v Jihomoravský kraj? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.