FINANČNÍ CONTROLLER | VHODNÉ PRO JUNIORY

Jihomoravský kraj

POPIS POZICE:
Hledáš pozici v controllingu?

Tak pokud miluješ svět čísel a ještě k tomu ovládáš anglický jazyk na komunikativní úrovnii, tak pošli CV :)

Co je náplní práce?
- spolupráce na pravidelném reportingu pro vedení společnosti
- zpracování adhoc analýz a ekonomických podkladů
- spolupráce na budování finanční strategie
- efektivní plánování zdrojů a kontrolu v rámci svěřené agendy
- podpora při přípravě měsíčních reportů
- zpracování podkladů pro reporting Cash Flow
- spolupráce při zpracování měsíční/roční uzávěrky

BENEFITY:
- 5 týdnu dovolené
- pružná pracovní doba, home office
- kafetérie
- flexipassy, Multisport karta
- příspěvek na dovolenou
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- příspěvek na stravování
- odborné a jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem

POŽADAVKY:
- vzdělání ekonomického směru
- praxe v controllingu alespoň 3 roky
- pokročilá znalost MS Excel
- komunikativní znalost angličtiny
- znalost SAP, Power BI výhodou

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Jihomoravský kraj
Odvětví práce: Financial Controller
Pracovní pozice: FINANČNÍ CONTROLLER | VHODNÉ PRO JUNIORY
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45 000 Kč - 60 000 Kč
Nabídka přidána: 28. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jihomoravský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici FINANČNÍ CONTROLLER | VHODNÉ PRO JUNIORY ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Jihomoravský kraj - Financial Controller