Vedoucí střediska mechanizace (44.000 - 50.000 Kč)

Kojetín, okres Přerov, Kojetín

O nás

Hledáme VEDOUCÍHO STŘEDISKA MECHANIZACE pro spolehlivou a tradiční společnost, která realizuje stavby v oblasti železničního a pozemního stavitelství. Pokud hledáte zajímavou práci a stroje všeho druhu jsou Váš koníček, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za vedení střediska mechanizace
  • organizace a řízení provozu strojního parku
  • zajišťování oprav a údržby, sledování spolehlivosti strojního parku a jeho obnova
  • zajišťování revizí nářadí, strojů a dopravních prostředků
  • zodpovědnost za provoz drážních vozidel a jejich technický stav
  • správa a provoz stavebního dvora
  • zodpovědnost za sklad materiálu

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání technického směru, ideálně strojírenství / doprava a spoje
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B, další řidičské průkazy jsou výhodou
  • Znalost práce s PC
  • Znalost MS Office (Word, Excel)
  • být pečlivý, samostatný a zodpovědný
  • pozitivní přístup k práci

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 25 dní dovolené
  • roční prémie (13. plat a 14. plat)
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • dotované stravování
  • občerstvení na pracovišti
  • služební auto (po domluvě na dojíždění)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: Jobs Contact Personal, s.r.o.
Lokalita: Kojetín
Pracovní pozice: Vedoucí střediska mechanizace (44.000 - 50.000 Kč)
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 44.000 – 50.000 Kč
Nabídka přidána: 28. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Kojetín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí střediska mechanizace (44.000 - 50.000 Kč) ve městě Kojetín? Pošlete svůj životopis firmě Jobs Contact Personal, s.r.o. ještě dnes.