Vedoucí spedičního oddělení

Brno

Nabídka:

Požadavky: Pro našeho klienta, logistickou společnost, která působí v oblasti spedice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí spedičního oddělení.

Náplň práce:

* Zajištění bezproblémového chodu oddělení

* Řešení vzniklých problémů po provozní a ekonomické stránce

* Zajištění efektivního a plynulého provozu oddělení

* Sledování, vyhodnocování, reportování výsledků oddělení

* Návrh a realizace opatření pro zvýšení efektivity

* Nebát se přijmout rozhodnutí a čelit výzvám

* Zodpovědnost za výběr a spolupráci s dopravními dodavateli

* Vedení týmu cca 8 – 10 zaměstnanců, motivování, kontrolování a hodnocení pracovníků, nastavování systému čerpání dovolených, schvalování podkladů ke mzdám, nábor

* Práce v interních systémech společnosti

* Pravidelná komunikace, informovanost, řešení problémů s pobočkami a zahraniční centrálou (reklamační odd., zákaznický servis...)

* Komunikace se zákazníky, hledání nových příležitostí, zastupování a reprezentování společnosti v regionu pobočky

* Plnění dalších úkolů podle pokynů nadřízeného

Co od Vás očekáváme:

* Ukončené min. středoškolské vzdělání

* Praxi na obdobné pozici, obecný přehled o situaci na dopravním trhu

* Předchozí zkušenost s vedením týmu

* Znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni (min. B2)

* ŘP skupiny B

* Schopnost analyzovat data, práce s MS excel

* Aktivní přístup ke svěřeným úkolům

* Velkou míru samostatnosti a zodpovědnosti

* Časovou flexibilitu (služební cesty, porady atd.)

* Kritické myšlení, snaha optimalizovat procesy a nacházet alternativní řešení

* Cílevědomost, týmový hráč

Co Vám můžeme nabídnout:

* Práci na HPP ve stabilní společnosti

* Přátelské a týmové pracovní prostředí rodinné firmy

* Předpokládané finanční ohodnocení 50 000 – 60 000 Kč, dle zkušeností

* Mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům

* Služební vůz i k soukromým účelům

* 5 týdnů dovolené

* Vzdělávací kurzy, jazykové vzdělávání

* Firemní akce

* Možnost pracovního postupu

* Nástup možný ihned

* Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Vedoucí spedičního oddělení
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč/měsíc - 60 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 13. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí spedičního oddělení ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. ještě dnes.