Vedoucí sociálních služeb

Praha

O nás

Sociání služby Běchovice, poskytování pečovatelské služby seniorům v domácím prostředí, provoz pobytových odlehčovacích služeb. Provoz domů s pečovatelskou službou. Aktivizační činnosti.

Náplň práce:

  • Jedná se o pozici ve středním managementu organizace sestávajcí se z přímého řízení a vedení pracovního týmu + organizace a provoz sociálních služeb.
  • Součástí je nezbytná administrativa, práce na PC.

Co od Vás očekáváme:

  • Vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.(sociání pracovník, úroveň vzdělání min. VOŠ)
  • Organizační schopnosti, komunikační dovednosti na vysoké úrovni.
  • Schopnost vést a řídit pracovní tým, (zkušenost s řízením a vedením lidí v sociání sféře výhodou - organizace, plánování, kontrola, hodnocení apod.)
  • Schopnosti týmové spolupráce.
  • Znalost cílové skupiny a jejich potřeb (sociální šetření, zpracování IP, vyhodnocování)
  • Dobrá znalost MS Office - word, excel, PVP
  • Zkušenosti se Cygnus 2 - výhodou
  • Pečlivost, preciznost, vstřícnost, flexibilita, otevřenost, upřímnost, kreativita, vlastní timemanagement.
  • ŘP skupina B
  • CV a motivační dopis posílejte na kontaktní email či přímo do inzerce.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Otevřenost, upřímnost, slušnost, motivaci a podporu.
  • Práci v příjemném pracovním kolektivu a dynamické prostředí.
  • Vlastní zázemí (kancelář, PC, mobil...)
  • Zaškolení, pravidelné supervize a intervize. Profesní růst.
  • Pravidelný příjem. Dlohodobou spolupráci.
  • Kreativní pracovní prostředí a prostor pro vlastní nápady.
  • HPP od cca 5/2024 do 7/2027 (přesný začátek HPP a konec dle dohody)

Benefity

Sickdays, Finanční bonusy / prémie, Pružná pracovní doba, Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...), Služební auto, Vzdělávací kurzy, Příspěvek na sport, Příspěvek na stravování, Příspěvek na volný čas, Příspěvek na spoření / pojištění, Přátelské prostředí, Masáže na pracovišti, Parkoviště

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vyšší odborné
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - aktivní řidič

Požadované jazyky

  • Čeština
    (aktivní)

    rodilý mluvčí

Detaily o pracovním místě:
Firma: Sociální služby Běchovice, z.ú.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Vedoucí sociálních služeb
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40000-44000 Kč
Nabídka přidána: 15. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí sociálních služeb ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Sociální služby Běchovice, z.ú. ještě dnes.