Vedoucí oddělení GIS

Ostrava

Ostravské komunikace, a.s. Kdo jsme? • Ostravská prosperující společnost působící již téměř 60 let (od roku 1964) • Značka kvality a spolehlivosti díky poctivé práci spousty lidí • Perspektivní a spolehlivý zaměstnavatel Co děláme? • Opravy a údržba silnic a mostů • Dopravní značení • Letní a zimní údržba komunikací • Veřejné osvětlení • Světelná signalizace a kolektory • Parkovací automaty • Reklama na sloupech veřejného osvětlení • Opravárenská činnost na technice

Náplň práce:

  • Vedoucí odpovídá za podporu cca 60 interních uživatelů a cca 82 externích uživatelů GIS
  • Řídí rozvoj GIS u společnosti, rozvoj webového i mobilního řešení GIS u společnosti
  • Řídí správce GIS, který provádí instalace GIS aplikací na přenosné počítače, nastavení synchronizací dat přenosných aplikací s daty v síti
  • Provádí exporty dat do DTM kraje
  • Připravuje data pro projektanty aj.
  • Řeší a zabezpečuje bezporuchový provoz aplikací GIS v rámci společnosti i na webu pro externí uživatele
  • Zajišťuje školení v oblasti GIS
  • Zajišťuje pravidelné aktualizace mapových podkladů, dat z katastru, update, upgrade software GIS
  • Odpovídá za údržbu liniové sítě v GIS apod.
  • Odpovídá ve spolupráci s dodavateli služeb GIS za bezproblémový chod aplikací GIS ve společnosti i na internetu pro partnery a externí uživatele, zajišťuje rozvoj GIS u společnosti

Požadavky:

  • VŠ, Znalost práce s CAD software, Microstation v.8. a vyšší
  • Práce v GIS aplikacích – pasportech dat
  • Řízení oddělení GIS
  • Řízení správců pasportů a rozvoje GIS u společnosti
  • Týmová práce, dobré komunikační schopnosti, konzultantské a analytické schopnosti
  • Min. 5 let praxe v oblasti informatiky a GIS

Druh pracovního poměru:

  • hlavní, doba určitá – 1 rok s možností prodloužení
  • jednosměnný provoz, úvazek 37,5 hodin/týdně
  • nástup dle domluvy

Místo výkonu práce: Ostrava a okolí

Jaké jsou benefity?

  • vzdělávací kurzy a školení
  • kvalitní zázemí solventní a úspěšné společnosti, seriózní jednání
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 dnů dovolené navíc
  • závodní stravování
  • další mzdové benefity

Hledáme

  • Česky - domluvit se
  • Anglicky - čtení dokumentace
  • Úroveň: Medior
  • Úroveň: Senior
  • Praxe: 5 let
  • Vzdělání

Detaily o pracovním místě:
Firma: Ostravské komunikace, a.s.
Lokalita: Ostrava
Odvětví práce: IT
Pracovní pozice: Vedoucí oddělení GIS
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 48 000 - 50 000 Kč / měsíc
Nabídka přidána: 4. 11. 2023
Odpovědět na inzerát    103 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí oddělení GIS ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě Ostravské komunikace, a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Ostrava - IT