Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

KC Ostrava - Bankéř/ka na telefonu pro Customer service

Ostrava

Popis pozice

O POZICI:

* Jsi dostupný našim klientům v průběhu celého dne.
* Řešíš požadavky klientů, kteří mají nějaké starosti, týkající se bankovního světa. Např. ukradená karta nebo se klient nemůže “prokousat” do internetového bankovnictví nebo si jenom chce šetřit na horší časy a neví, jak úspory oddělit od vlastních prostředků. To vše a víc budeš umět vyřešit.
* V průběhu dne máš také čas pro sebe. Volný čas můžeš využít v moderně zařízeném prostředí, např.  v Relax zóně nebo u stolního fotbálku s přáteli, případně si dát zdarma dobré kafe v kuchyňce.

O TOBĚ:

* Máš minimálně. středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou.
* Baví tě práce s lidmi a chceš rozvíjet svůj potenciál.
* Jsme dynamický kolektiv, věk nás nelimituje, je pro nás jenom číslo.

CO TĚ POTĚŠÍ:

* Nehodíme tě do vody, ale projdeš si školením s praxí, kde tě vše naučíme.
* Uhradíme pro tebe certifikace od ČNB.
* Pomáháme si, vždy budeš mít kolem sebe tým super kolegů a vedoucích.
* Neboj se, když zůstaneš pracovat z domu, vždy se máš na koho obrátit.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Česká spořitelna
Lokalita: Ostrava
Pracovní pozice: KC Ostrava - Bankéř/ka na telefonu pro Customer service
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 14. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    64 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici KC Ostrava - Bankéř/ka na telefonu pro Customer service ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě Česká spořitelna ještě dnes.