Kariérní parťák pro všechny | Nelisa.com

Kalkulant ve strojírenství (podpora obchodního týmu)

Ostrava

Kdo jsme

Firma KOMA-Industry, s.r.o. poskytuje svým zákazníkům velmi komplexní služby ve strojírenství a to od vývoje řešení až po následnou realizaci a implementaci našeho řešení ve výrobním provozu zákazníka. Naše realizované projekty jsou zaměřeny na návrh, výrobu a zprovoznění vlastních řešení, dále pak na poskytování velmi specifických služeb v oblasti různých generálních oprav strojů a technologických zařízení až po poskytování záručního a pozáručního servisu. Tyto činnosti vhodně doplňuje poskytování velmi sofistikovaných služeb v oblasti strojní výroby náhradních dílů až po celé strojní celky, stroje a zařízení dle zákazníkovy dokumentace.

Co vás čeká

  • Zpracování poptávek, vypracování cenových kalkulací, cenových nabídek.
  • Analýza a vyhodnocování cenových nabídek.
  • Zpracování objednávek, příprava podkladů pro smlouvy.
  • Komunikace s klienty, telefonicky, písemně.
  • Spolupráce s kolegy napříč celou firmou.
  • Zodpovědná práce s vysokou mírou samostatnosti a důvěry.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Středoškolské, vysokoškolské vzdělání technického směru, nejlépe se zaměřením na strojírenství
  • Znalost z oblasti svařovaných, obráběných ocelových konstrukcí výhodou.
  • Velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci.
  • Schopnost pracovat v týmovém kolektivu.
  • Příjemné vystupování, otevřená komunikace, odpovědnost, dochvilnost, asertivita, schopnost účastnit se technických jednání a porad.
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikační úrovni, minimálně v rozsahu schopnosti emailové komunikace a porozumění cizojazyčných zadání, poptávek.
  • Uživatelská znalost práce v informačních systémech (přímo Helios výhodou).
  • Znalost jednotlivých nástrojů Microsoft Office.

Co vám můžeme nabídnout

  • Práci v jedné z významných strojírenských firem v ČR.
  • Účast na velmi zajímavých projektech.
  • Spolupráce s firmami a jejich pracovníky, kteří jsou špičkou ve svém oboru.
  • Zaškolení a podporu ze strany zkušenějších kolegů a administrativního oddělení.
  • Zajímavé platové ohodnocení (dle zkušeností a vzájemné dohody).
  • Zajímavý prémiový systém (měsíční prémie dle osobního přístupu k práci a svěřeným úkolům).
  • Dotovaný systém výuky jazyků.
  • Pravidelná školení vedoucí k rozvoji osobních schopností.
  • Místo výkonu práce v Ostravě - Vítkovicích.

Benefity

  • Služební telefon
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: Koma Industry s.r.o.
Lokalita: Ostrava
Pracovní pozice: Kalkulant ve strojírenství (podpora obchodního týmu)
Směnnost práce full-time
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    22 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kalkulant ve strojírenství (podpora obchodního týmu) ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě Koma Industry s.r.o. ještě dnes.