Technolog karbonové výroby

Mladá Boleslav

O nás

Do technologicky vyspělé výrobní společnosti hledáme do našeho závodu v MILOVICÍCH nového kolegu/kolegyni na pozici:

TECHNOLOG KARBONOVÉ VÝROBY

Náplň práce:

  • Tvorba podkladů pro technologické postupy, jejich revize, ověřování správnosti a kontrola dodržování
  • Tvorba výrobní dokumentace
  • Komunikace s externími dodavatelskými firmami
  • Řízení provádění pomocných operací ve stanoveném čase a požadované kvalitě (seřizování, údržba)
  • Evidence veškerých odchylek a příjmu akčních plánů pro jejich odstranění
  • Podílení se na snižování zmetkovitosti a snižování nákladů na výrobu (úspora materiálu, zrychlení cyklu strojů)
  • Hledání nových technických řešení, inovacích a zlepšování výrobních procesů
  • Návrhy layoutů pracovišť a spolupráce při realizaci

Co od Vás očekáváme:

  • min. SŠ vzdělání
  • Předchozí praxe ve výrobě min. 1 rok (ideálně automotive)
  • AJ nebo NJ na pokročilé úrovni
  • MS Office - pokročilá úroveň
  • Znalost výrobních procesů a požadavků na systém kvality
  • Znalost technologie výroby kompozitních materiálů
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a časovou flexibilitu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou práci v dynamicky rostoucí společnosti
  • Velmi dobré finanční ohodnocení (dle zkušeností)
  • Pružnou pracovní dobu
  • Nástup možný IHNED
  • BENEFITY: 5 týdnů dovolené, Stravenky v hodnotě 140,- Kč za každý odpracovaný den, Slevu na produkty O2, Unicredit Bank, příspěvek na E-Benefit kartu / Multisportkartu / penzijní / životní pojištění, 50 % příspěvek zaměstnavatele na pojištění odpovědnosti za škodu, věrnostní prémie,
  • Káva na pracovišti zdarma
  • Bonusy za přivedení nového kolegy 10 – 20 000 Kč (záštita)

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, pošlete prosím Váš profesní životopis.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif

Detaily o pracovním místě:
Firma: SULCO Automotive Group, s.r.o.
Lokalita: Mladá Boleslav
Pracovní pozice: Technolog karbonové výroby
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 60.000 – 70.000 Kč
Nabídka přidána: 3. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Mladá Boleslav - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technolog karbonové výroby ve městě Mladá Boleslav? Pošlete svůj životopis firmě SULCO Automotive Group, s.r.o. ještě dnes.