Technik kvality - pouze ranní směna

Plzeňský, Plzeň

Máte předchozí zkušenost se vstupní/výstupní kvalitou a dobrou orientaci v technické dokumentaci? Nebo máte vzdělání technického zaměření a oblast kvality je obor, který Vás láká?

Pokud Vás pracovní pozice zaujala a hledáte práci pouze na ranní směnu, pošte nám svůj životopis.

POPIS POZICE:
  • kontrola materiálu akomponentů podle nákupních objednávek
  • kontrola příchozího materiálu dle technických požadavků, norem a certifikací
  • kontrola dílů - vizuální a dle technické dokumentace
  • uvolňování materiálu akomponentů dále do výroby
  • tvorba protokolů opřípadných neshodách
  • evidence záznamů v interním sytsému
  • komunikace s dodavateli

PROFIL KANDIDÁTA:
  • ideálně ÚSO/SŠ vzdělání technického směru
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici v kvalitě výhodou
  • angličtina na mírně pokročilé úrovni (A2/B2)
  • orientace v technické dokumentaci

NABÍZÍME:
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • kvartální odměny k fixní mzdě
  • příspěvek na stravování
  • příspěven na penzijní připojištění
  • příspěvek na volnočasové aktivity v podobě Flexipass
  • jazyková výuka v pracovní době
  • možnost kariérního růstu
  • vzdělávací a rozvojové školení
  • flexibilní pracovní doba
  • pracovní doba 7,5 hodiny
  • pouze ranní směna

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Plzeň
Odvětví práce: Řemeslné a kvalifikované technické práce
Výroba a vývoj
Pracovní pozice: Technik kvality - pouze ranní směna
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik kvality - pouze ranní směna ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Plzeň - Řemeslné a kvalifikované technické práce