Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Junior Mzdový/á Účetní s Angličtinou a Němčinou

Plzeň

Popis pozice
Junior Mzdový/á Účetní s Angličtinou a Základy Němčiny
Junior Mzdový/á Účetní s Němčinou

Hledáte uplatnění s mezinárodním přesahem v prostředí moderní kanceláře přímo v centru Plzně?
Aktuálně nabíráme nové kolegy na plný nebo na částečný úvazek (minimálně 6h/denně), kteří mají zájem pracovat v oblasti mzdového účetnictví a přitom využívat anglický a německý jazyk. Předchozí zkušenosti s mzdovým účetnictvím nejsou nutné. Nabízíme také možnost částečně pracovat z domova.

Co Vám v této roli pomůže k úspěchu?

Domluvit se v anglickém a německém jazyce

Při nástupu Vám nabídneme plné zaškolení v oblasti německého mzdového účetnictví a také do interních procesů.

Co dále nabízíme?

- Flexibilní pracovní doba

- 5 týdnů dovolené

- Částečná práce z domova

- Roční bonus

- Plně hrazené stravenky

- Benefity café

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Výhodný mobilní tarif

- Jazykový příspěvek

- Dětská skupina

- Možnost profesního růstu

- Zajímavá školení

- Skvělý kolektiv, moderní kancelář, výborná dostupnost na vlak a mnoho dalšího

Jste ten pravý kandidát pro nás? Pak neváhejte a pošlete svůj životopis ještě dnes.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Adp Employer Services Česká Republika
Lokalita: Plzeň
Pracovní pozice: Junior Mzdový/á Účetní s Angličtinou a Němčinou
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    29 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Junior Mzdový/á Účetní s Angličtinou a Němčinou ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě Adp Employer Services Česká Republika ještě dnes.