Svářeč

Polná

Svářeč

Pro našeho klienta, výrobní společnost, která se soustředí na práci s kovem, hledáme vhodného kandidáta na pozici Svářeč.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Výroba různých svařenců z černé i nerezové oceli
  • Kontrola dílů potřebných na výrobu dopravníku, zda mám vše, co potřebuji (díly)
  • Dodržení technologického postupu
  • Kontrola kvality svárů (kapilární zkouška) a rozměrů dle výkresu
  • Udržování čistoty na pracovišti
  • Zodpovědnost za stav přiděleného nářadí, svářečky, odsávání atd.
  • Řešení případných problémů ve výkresové dokumentaci s technologem
  • Zodpovědnost za celou výrobu přiděleného dopravníku
  • V případě velkých konstrukcí spolupráce s kolegy při manipulaci

POŽADUJEME:

  • Min. vyučení technického směru, v oboru – výhodou
  • Platný svářečský průkaz
  • Zkušenosti se svařovacími metodami MIG/MAG, TIG
  • Schopnost čtení a orientace ve výkresové dokumentaci (denní práce s výkresy)
  • Komunikativnost a schopnost týmové spolupráce
  • Zručnost a učenlivost (zaškolení pod dozorem předáka)
  • Samostatnost a pečlivost
  • Zkušenost z výrobní firmy – výhodou

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP ve stabilní české společnosti s více než 100letou tradicí v oboru
  • Platové ohodnocení dle zkušeností a dovedností
  • Prémie za dokončené svařence
  • Prémie za odpracované hodiny
  • Odpolední příplatek
  • Placené přesčasy
  • Příplatek za prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost stravování se přímo ve firmě
  • Penzijní příspěvek
  • Odborné školení, svářečské a další školení

Lokalita pracoviště: Polná

  • Nástup: Možný ihned nebo dle domluvy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Závodní stravování

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Lokalita: Polná
Pracovní pozice: Svářeč
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35000-40000 Kč
Nabídka přidána: 28. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Polná - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Svářeč ve městě Polná? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. ještě dnes.