SEŘIZOVAČ | MZDA AŽ 46 000 KČ | NÁBORÁK 60 000 KČ

Kraj Vysočina, Jihlava

POPIS POZICE:
Vyučení ve strojírenství. Manuální zručnost. Praxe jako SEŘIZOVAČ.

Jsou to slova, která Tě popisují?

Na Jihlavsku rozjíždíme další směnu a potřebujeme SEŘIZOVAČE.

Úkoly jsou jasně dané:
- seřizování strojů a zařízení + zodpovědnost za správné seřízení
- drobné opravy strojů
- spolupráce s ostatními kolegy, např. při řešení problémů
- evidence dat - práce se systémem SAP a interními systémy
- zodpovědnost za správné značení a ukládání výrobených kusů
- zodpovědnost za standardizaci práce na jednotlivých úsecích výroby

BENEFITY:
- náborový příspěvek 60 000,- Kč
- 5 týdnů dovolené
- 13. a 14. mzda
- příspěvek do cafeterie
- dotované závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost dalšího vzdělávání

POŽADAVKY:
- výuční list ve strojírenském oboru
- orientace v technické dokumentaci
- ochota práce na 3 směny

Výhodou:
- znalost práce na PC (Word, Excel, SAP)
- praxe jako seřizovač

- v případě, že nemáte výuční list v technickém oboru, lze využít závodní školu

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Jihlava
Pracovní pozice: SEŘIZOVAČ | MZDA AŽ 46 000 KČ | NÁBORÁK 60 000 KČ
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 46 000 Kč
Nabídka přidána: 25. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    46 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SEŘIZOVAČ | MZDA AŽ 46 000 KČ | NÁBORÁK 60 000 KČ ve městě Jihlava? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.