Stabilní výroba s ubytováním ZDARMA • mzda od 35.000,-Kč

Plzeňské Předměstí, Rokycany, Rokycany

O nás

Jeden z vedoucích dodavatelů gumových dílů pro automobilový průmysl.

Náplň práce:

  • nasazování hadic na kovové trny a jejich následné zapékání
  • 3 směny (R/O/N, 8 hod, víkendy volné)
  • místo výkonu práce: Rokycany

Co od Vás očekáváme:

  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • zkušenost ve výrobě výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • základní hodinovou mzdu 179 – 190 Kč/hod + až 30 Kč/hod jako osobní ohodnocení
  • příplatky za směnnost, přesčasy, víkendy a odpracovaná léta
  • adaptační bonus 30 000 Kč (15 000 Kč po 1. odpracovaném měsíci)
  • firemní stravování za 25 Kč
  • příspěvek na dopravu 1 500 Kč/měs.
  • ubytování zdarma
  • stabilní zaměstnání bez sezónních výkyvů
  • týden dovolené navíc
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna)
  • 3 000 Kč bonus za doporučení nového zaměstnance
  • týdenní zálohy na mzdu v hotovosti

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování

Detaily o pracovním místě:
Firma: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Lokalita: Rokycany
Pracovní pozice: Stabilní výroba s ubytováním ZDARMA • mzda od 35.000,-Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35.000 – 38.000 Kč
Nabídka přidána: 15. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Rokycany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Stabilní výroba s ubytováním ZDARMA • mzda od 35.000,-Kč ve městě Rokycany? Pošlete svůj životopis firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. ještě dnes.