Z DOMOVA
Exponea konzultant | Full remote | 5 - 7 000 Kč

Pro naši klientskou společnost, jež patří mezi největší poskytovatele telekomunikačních služeb v České republice, disponující jak zaběhnutými, renomovanými systémy, tak i moderními technologiemi, které společnosti pomáhají udržovat silné postavení na tuzemském telekomunikačním trhu, hledáme Exponea konzultanta

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

Jsme tým marketingové automatizace a jsme zodpovědní za integraci a business přínosy Exponey. Aktuálně nás je 9 interních zaměstnanců a na rozdíl od jiných firem jsme organizačně součásti business divize a ne technology. Přináší nám to poměrně velkou flexibilitu z pohledu vývoje a nasazování nových features. Naše hlavní cíle jsou tedy zaměřené především na generování hodnoty a customer experience. Kampaňový tým má zodpovědnost za direct komunikaci a kampaně na webech a aplikacích. Vývojový tým dodává řešení, které následně využívají specialisti z kampaňového týmu a také se podílí na celofiremních projektech, které mají impact v rámci celé organizace. Právě do vývojového týmu hledáme posily, které budou zodpovědné za revizi a rozvoj stávajících integrací a také za integraci nových projektů, zejména se zaměřením na mobilní aplikace. Exponeu postupně integrujeme už od roku 2019 a máme za sebou několik velkých integrací, které je potřeba udržovat a dále rozvíjet. Obecně se snažíme zaměřovat na řešení, které jsou dlouhodobé udržitelné, koncepční a dávají businessový smysl.

Mezi nejdůležitější oblasti, kterým se věnujeme patří:

Zobrazování kampaní v rámci webů a aplikací (prostřednictvím FE i API), messaging a direct komunikace, komunikace se třetími systémy mimo svět O2, zpracování zákaznické komunikace z různých kanálů, zpracování legal požadavků, data processing pro účely personalizace/reportingu.

Náplň práce:

Odpovědnost za E2E technické integrace Exponey (front-end i back-end), od business analýzy přes zkoumání dopadů a vývoj až po nasazení na produkci (včetně testování); Komunikace s týmy zabývajícími se implementací jednotlivých projektů, zejména se zaměřením na analýzu dopadů na Exponeu; Vytváření a aktualizace dokumentace, jak technické, tak uživatelské; Business doporučení na základě zkušeností s podobnými projekty nebo řešeními

POŽADAVKY:

Minimálně 3 roky zkušeností s implementací digitálních platforem/projektů/CDP toolů;

Technickou znalost Exponey (případně jiného CDP toolu), DWH, Datalakes, Kafka, Adobe Analytics, Azure, Google Cloud, REST API;

Znalost principů datových integrací, zejména se zaměřením na vhodné určení způsobů přenášení dat z pohledu zpracovaní (real-time/batch) nebo odlišných protokolů komunikace;

Znalost programovacích jazyků JS, SQL, Python;

Zkušenosti s relačními a nerelačními databázemi, pochopení konceptů pro transformaci a přenášení dat;

Orientace v oblasti mobilních aplikací (iOS/Android) se zaměřením na doručení kampaňových funkcionalit;

Alespoň základní znalost statistiky, zkušenosti s vývojem a aplikací ML modelů je výhodou;

Základní znalost prostředí digitální reklamy (Google Ads, Sklik, Meta, …);

Business myšlení, schopnost vyhodnotit možný business dopad, případně vhodnost určitého řešení s ohledem na business case

Jaké jsou benefity?

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Hledáme

  • CDP tool
  • implementace digitálních platforem
  • Exponea
  • Česky - domluvit se
  • Anglicky - čtení dokumentace
  • Úroveň: Medior
  • Úroveň: Senior

Detaily o pracovním místě:
Firma: Integra EMEA
Lokalita:
Z DOMOVA
Odvětví práce: IT
Pracovní pozice: Exponea konzultant | Full remote | 5 - 7 000 Kč
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 100 000 - 140 000 Kč / měsíc
Nabídka přidána: 14. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    1974 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů