Specialista produktových dat

Olomouc

Náplň práce

  • získávání a ověřování produktových dat z databází, od dodavatelů, od výrobců, …
  • tvorba, správa a distribuce produktových obsahů pro velkoodběratele (produktové popisy)
  • zadávání a aktualizace dat v informačních systémech
  • aktualizace produktových dat pro e-shop a velkoobchodní partnery
  • komunikace s ostatními členy týmu a velkoodběrateli ohledně požadavků na data produktů
Váš profil
  • alespoň 1 rok praxe na obdobné obchodní, marketingové či ekonomické pozici
  • znalost práce na PC, nadprůměrná znalost MS Excel
  • základní znalost anglického jazyka
  • SŠ vzdělání s maturitou (marketing, obchod, ekonomika, IT nebo příbuzný obor)
  • důkladnost a pečlivost při práci s daty, orientace na detail
  • samostatnost i týmovost, zodpovědnost, komunikační a prezentační dovednost
  • výhodou zkušenosti s grafickými programy AI, Corel
  • výhodou zkušenost s prodejní platformou Shopet
Naše nabídka
  • hlavní pracovní poměr u menší úspěšné firmy se silnou pozicí na trhu
  • osobní i profesní růst, ke mzdě i finanční bonusy
  • sehraný tým s přátelskou atmosférou, nadšení kolegové
  • zaškolení a podpora nejen ve zkušení době
  • občerstvení na pracovišti, stravenky
  • zázemí kanceláře přímo v Olomouci
  • flexibilní pracovní doba, občasný Home office
  • nástup možný dohodou

Pokud Vás pozice zaujala, ozvěte se nám zasláním životopisu s kontakty, ať se můžeme propojit a probrat detaily této role. Budeme se těšit.

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Olomouc
Odvětví práce: Administrativa
Pracovní pozice: Specialista produktových dat
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Olomouc - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista produktových dat ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.