Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

OBLASTNÍ ADMINISTRATIVA

Olomouc

Popis pozice

Přemýšlíte nad novou prací a baví Vás administrativa a k tomu byste chtěli uzavírat i smlouvy? Chcete být součástí stabilní finanční skupiny a plnit sny sobě i svým klientům? Jste komunikativní, chcete pracovat v přátelském prostředí a vidět za sebou výsledky své dobře odvedené práce?

Hledáme šikovného člena do naše týmu, který se bude starat o zajištění chodu oblastního ředitelství a klientský servis. Můžete se těšit na velkou podporu ze strany UNIQA od samotného začátku, zaškolení je samozřejmostí.

Umíte to s lidmi? Rádi komunikujete a chtěli byste pečovat o klienty v zákaznickém centru?

Máte smysl pro fair play? Neexistuje pro Vás méně a více důležitá otázka?

Jste pečlivá a zodpovědná osoba? Chtěli byste být zodpovědní za zajištění provozu oblastního ředitelství?

POKUD ANO, TAK JSTE TADY NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ!

Co bude náplní Vaší práce?

* zodpovědnost za zajištění provozu oblastního ředitelství (chod zákaznického centra a kanceláří)
* administrativní podpora oblastního ředitele (zpracování korespondence a předložené produkce, evidence, reporting, organizace schůzek, školení a interních porad...)
* administrativní a technická podpora finančních poradců v oblastním ředitelství
* péče o stávající i nové klienty v zákaznickém centru

Co od Vás očekáváme?

* výbornou komunikaci
* samostatnost, zodpovědnost a proaktivní přístup k práci
* dokončené středoškolské vzdělání s maturitou a čistý trestní rejstřík
* pozitivní a blízký vztah k oblasti financí
* chuť rozvíjet se a učit se stále něco nového
* snahu najít pro klienta vždy to nejlepší a být pro něj opravdovým partnerem
* výhodou je složená odborná zkouška pro zprostředkování pojištění, penzijních a investičních produktů (možnost dodělat s výraznou podporou UNIQA až po nástupu)

Co Vám nabízíme?

* zaškolení pro Váš jednodušší rozjezd a následně bezplatné vzdělávání
* přátelské pracovní prostředí
* poskytnutí standardních pracovních pomůcek jako je mobilní telefon a notebook
* možnost využití firemních produktů
* měsíční fixní příjem a variabilní příjem plynoucí z poskytnutého klientského servisu
* registraci u ČNB včetně zaplacení správních poplatků
* možnost sjednávat produkty napříč finančním trhem (pojištění; investice; penzijní produkty; stavební spoření; hypoteční, spotřebitelské a podnikatelské úvěry)
* možnost kariérního růstu; díky novému kariérnímu modelu UNIQA se i Vy můžete stát úspěšným manažerem s vlastním týmem poradců nebo ředitelem generální agentury s krásnou pobočkou
* podporu při budování kariéry a propagaci Vašeho jména
* spolupráci na DPP a zároveň OSVČ
* firemní benefity

UNIQA je místo, kde nikdy nikdo nezůstává sám. Jsme tým ochotných kolegů připravených Vám vždy podat pomocnou ruku. Těšíme se na Vás!

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

## Benefits
- Provize z prodeje
- Mobilní telefon
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Notebook
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Vzdělávací kurzy, školení
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce
- Vlastní organizace náplně práce
- Profesní/osobní kouč
- Vyhrazený čas na inovace

Detaily o pracovním místě:
Firma: UNIQA interka
Lokalita: Olomouc
Pracovní pozice: OBLASTNÍ ADMINISTRATIVA
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 19. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    129 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Olomouc - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBLASTNÍ ADMINISTRATIVA ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě UNIQA interka ještě dnes.