Specialista na údržbu forem

Ústecký kraj

Náplň práce

Do výrobní společnosti v Kadani hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialisty na údržby forem.
  • Opravy a přestavby forem: Provádění rutinních údržbových prací a komplexních oprav forem podle potřeby.
  • Prevence: Pravidelná údržba a preventivní opatření ke zlepšení životnosti forem.
  • Komunikace s týmem: Spolupráce s výrobním týmem a sdílení informací o stavech forem.
  • Požadujeme

  • Technické vzdělání: Vzdělání v oblasti strojírenství nebo obdobné technické oblasti je silným plusem.
  • Zkušenosti z obdobné pozice: Praxe v údržbě a opravách forem je nezbytná. Pokud jste již pracovali na podobných pozicích, rádi vás uvítáme ve svém týmu.
  • Zručnost v opravách a přestavbách forem: Schopnost opravovat a přestavovat formy s precizností a efektivitou.
  • Samostatnost: Schopnost pracovat samostatně a efektivně řešit údržbu a opravy forem.
  • Zájem o profesionální rozvoj: Otevřenost učit se novým věcem a zlepšovat své dovednosti v oblasti údržby forem.
  • Průkaz na VZV: Formy jsou i větších rozměrů, takže VZV Vám pomůže.
  • Nabízíme

  • 2 dny dovolené navíc.
  • Svozová doprava.
  • Příspěvek na stravování.
  • Mzda dle zkušeností až 39.000,- včetně bonusů.
  • Prace pouze na 2 směny a občasná pohotovost.

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Ústecký kraj
    Pracovní pozice: Specialista na údržbu forem
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 9. 3. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Ústecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista na údržbu forem ve městě Ústecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.