Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

TELEFONNÍ BANKÉŘ/KA - ODCHOZÍ VOLÁNÍ

Teplice

Popis pozice
Staňte se špičkovým odborníkem, který pod respektovanou značkou Raiffeisenbank osobně provází klienty světem financí. Lidsky a s empatií jim pomáhejte hledat řešení, která jim usnadní život v jakékoli situaci, aby se k nám vždy rádi vraceli.

Smlouva na dobu neurčitou od prvního dne, profi školení či flexibilní benefitní peněženka je jen ochutnávka z pestré nabídky výhod, na které se můžete těšit. Čeká vás skvělá parta i spousta možností, jak se posunout ve své kariéře někam dál. Nepotřebujete k tomu praxi ani vysokou školu, jen chuť učit se nové věci.

Čemu se budete u nás věnovat?

* Kontaktování klientů banky – vy budete hlasem, který promlouvá k našim klientům. I díky práci call centra jsme již třetím rokem klientsky nejpřívětivější bankou roku
* Hledat nejlepší řešení pro klienta podle jeho aktuálních potřeb

Pozice vám sedne pokud:

* Máte středoškolské vzdělání s maturitou
* Jste ochotný/ná pracovat o víkendu
* Máte dobré komunikační, dokážete respektovat názory druhých, ale zároveň si dokážete zdravě obhájit a protlačit vlastní cíle
* Jste profesionál/ka a žádná situace na sluchátku vás nevyvede z míry
* Jste týmovým hráčem, dokážete ostatní strhnout svým elánem a proaktivním přístupem
* Jste samostatný/á a šéf se na vás mohl vždy spolehnout, že svou práci děláte na 100 %
* Můžete být i absolvent/ka, pokud se rád/a učíte od zkušenějších kolegů, nebojíte se zeptat a máte chuť pracovat
* Výhodou bude, pokud ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni
* Je zde možnost zkráceného úvazku na večerní směny

Na co se můžete těšit?

* Skvělou startovní pozici (případně návrat do pracovního procesu po rodičovské dovolené) v mezinárodní bance - u nás máte možnost nasbírat zkušenosti, dále se rozvíjet a posouvat se v kariérním žebříčku
* Jistou fixní mzdu + motivující finanční ohodnocení
* Pravidelné soutěže a další motivační prvky o hodnotné ceny
* Pravidelné kurzy ZDARMA (komunikace, prodejní dovednosti po telefonu...)
* Možnost čerpání home office.
* Přátelský a zkušený kolektiv a vedení - právě mezilidské vztahy a důvěra jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují nejvíce.
* Flexibilní benefity, které máte možnost sestavit si na míru (stravenky, příspěvky na volný čas, dovolená 5 týdnů, sick days, apod..)
* 5 týdnů dovolené plus 3 Flexi day

Pokud vás pozice zaujala, pojďte si s námi popovídat. Neváhejte se přihlásit do výběrového řízení. Otevřeně se budeme bavit o inzerované pozici, náplni práce, jazykových znalostech, sladíme si vzájemná očekávání. Rádi odpovíme na vaše dotazy. Výběrové řízení u nás je přátelské….jde o to, co nejlépe se poznat.

Těšíme se na setkání s vámi.

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: Raiffeisenbank
Lokalita: Teplice
Pracovní pozice: TELEFONNÍ BANKÉŘ/KA - ODCHOZÍ VOLÁNÍ
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 20. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    68 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Teplice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici TELEFONNÍ BANKÉŘ/KA - ODCHOZÍ VOLÁNÍ ve městě Teplice? Pošlete svůj životopis firmě Raiffeisenbank ještě dnes.