Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

IT projektový manažer

Litvínov

Popis pozice
MÁME PRO VÁS PÁR DOBRÝCH DŮVODŮ, PROČ ZAČÍT SVOU NOVOU A LEPŠÍ KARIÉRU PRÁVĚ V ORLEN UNIPETROL:

• Zaměstnání u nás je jistota, jsme jediným zpracovatelem ropy v České Republice, jelikož patříme do kritické infrastruktury českého státu, musíme tak vyrábět pohonné hmoty nepřetržitě. Jsme jedním z nejtradičnějších zaměstnavatelů v regionu a na trhu úspěšně působíme již více než 80 let.

• Bezkonkurenční benefity: 13.mzda, osobní roční bonus, sleva na pohonné hmoty, poukazy do Premiere Cinemas (Teplice, Praha, Olomouc), odměna za doporučení 20 000 Kč, příspěvek až 6500 Kč na každé dítě na dětskou rekreaci, 150 Kč stravenka/denně, Multisport karta jen za 275 Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, Edenred benefits, vstupy zdarma například do Zoo, na jednotlivá utkání HC VERVY Litvínov a do Aquapalace Čestlice.

NĚCO MÁLO O NÁS:

Jsme jediný zpracovatel ropy v ČR, největší výrobce plastu a vlastník největší sítě čerpacích stanic ORLEN. Náš tým v tuzemsku tvoří téměř 6000 kolegů a kolegyň a jsme největším zaměstnavatelem v Ústeckém kraji. Jsme také vlastníkem hokejového klubu HC Verva Litvínov.

S ČÍM NÁM MŮŽETE POMOCI?

• Nejdříve pomůžeme my Vám tak, abyste načerpal/a co nejvíce informací o firmě a náplni své práce a poté mohl/a pomoci Vy nám.

• Budete řídit IT projekty v oblasti Vašeho zájmu či zkušeností: podpora výroby, údržba, SAP R/3, IT bezpečnost, IT infrastruktura, Velkoobchod & Logistika, Retail (Benzina), Sdílené služby, HR.

• Zodpovídat za výstupy řízených projektů a jejich předání do provozu

• Sestavovat, vést a koordinovat projektové týmy

• Komunikovat s klíčovými uživateli a dle potřeby provádět business analýzu a analýzu požadavků na straně IT

• Připravovat a udržovat aktuální plány projektů, řízení rizik a problémů, dělat zápisy z porad, reporting směrem k řídícímu výboru, jednatelům a dalším subjektům

• Koordinovat přípravy a realizovat výběrová řízení (včetně přípravy RFI, RFP a dalších dokumentů).

CO BUDETE POTŘEBOVAT PRO ÚSPĚCH?

• VŠ, přednostně obor Systémové inženýrství a informatika nebo podobný

• Zkušenost s agilním nebo waterfall řízením IT projektů na pozici IT projektového manažera min. 2 roky

• Dobré organizační a komunikační dovednosti. Schopnost se rychle zorientovat v heterogenním prostředí

• Zkušenost s business analýzou (mapování procesů, sběr a analýza IT požadavků) výhodou

• Zkušenost s přípravou RFI a RFP pro IT projekty, zkušenost s uzavíráním smluv s dodavateli a souvisejícími procesy

• Zkušenost s koordinací externích dodavatelů

• Pro komunikaci s naším polským vedením a dodavateli je zapotřebí mít dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem.

• Řidičský průkaz skupiny B.

• Pokročilé znalosti práce s IT aplikacemi – MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, elektronická pošta

• Nehledáme žádného individualistu, ale stane se, že na některé úkoly budete sám.

PRACOVNÍ DOBA: Pružná pracovní doba – 37,5 hod. týdně a HO. Občasné služební cesty do Prahy/Litvínova, Kralup, příp. Polska.

MÍSTO VÝKONU: Litvínov/Praha
DATUM NÁSTUPU: dohodou, nejlépe k 1. 1. 2024

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Mobilní telefon
- Nadstandardní lékařská péče
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Závodní stravování
- Kafetérie
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Možnost občasné práce z domova
- 13. plat
- Příspěvek na pracovní oblečení

Detaily o pracovním místě:
Firma: ORLEN Unipetrol
Lokalita: Litvínov
Pracovní pozice: IT projektový manažer
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    48 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Litvínov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici IT projektový manažer ve městě Litvínov? Pošlete svůj životopis firmě ORLEN Unipetrol ještě dnes.